top of page

Sexplicit vol. 3

3.2. - 22. 2. 2017

 

Sexplicit vol. 3. (3.2. - 22. 2. 2017, 3. patro OD Kotva)
Zahájení : 2.2. 20:00, 4. patro

Galerie Tančící dům a Pražská správa nemovitostívás srdečně zvou na společnou tématickou výstavu Sexplicit vol. 3. do Kotvy.
Dancing House Gallery and PSN would love to invite you to the opening reception of the thematic group exhibition Sexplicit vol. 3. in Kotva.

Darina Alster, Prokop Bartoníček, Michaela Džurná, Světlana Fialová, Markéta Garai, Jakub Hubálek, Ondřej Janů, Adam Jílek, Markéta Kratochvílová, Alena Kupčíková, Barbora Lazarczyková, Barbora Maštrlová, Tomáš Němec, Pasta Oner, Pavel Opočenský, Jan Pospíšil, Lukáš Prokůpek, Kája Saudek, Michaela Spružinová, Jana Šárová, Martin Šárovec, Michal Škapa, Norbert Tappert, Mark Ther, Tatjana Warnecke

" Málo co je pro nás život tak určující jako lidská sexualita. I tento běžně skrývaný soubor lidských vlastností a jevů definuje silně to, kdo jsme a jak se chováme.

I tak se s ním mnozí neumíme či nemáme možnost vyrovnat.
Výstava Sexplicit nechce šokovat ani soudit. Exponuje snahy různých lidí pracovat s pro ně s více či méně citlivými tématy. Jako intimní výpověď běžných lidí se tak může stát pro ostatní inspirací v hledání odvahy překonávat vlastní bariéry.
Naše moderní společnost si myslí, že je v této otázce tolerantní, že zásadní překážky vlastně nejsou. Mnohdy se ale jedná pouze o určité trendy, nepsanou dohodu o tom, co je a není estetické. Skutečná sexualita jednotlivců je však unikátní a vždy tak alespoň trochu vybočuje z toho, co se obecně označuje za normální. A právě společná výstava jako tato je příležitostí hledat v těchto jedinečných odlišnostech jejich krásu. "
— Prokop Bartoníček (Ex Post, Praha)

Kurátor: Prokop Bartoníček
Expozice: Filip Šorm, Prokop Bartoníček
Grafika: Pavel Fuksa

Adresa:
OD Kotva, Revoluční 655/1, 3 patro / 3th floor

Otevírací dny
Pondělí až neděle 3.-22.2. 2017, po-ne 09-20h

Vstupné
dospělí- 69 Kč 
studenti za polovic 
důchodci zdarma 

bottom of page